Bezpłatne szkolenia On-line

e-szkoleniaJesteś właścicielem bądź pracownikiem małej lub średniej firmy, szukasz odpowiednich rozwiązań internetowych w zakresie prowadzenia i co ważniejsze, rozwoju przedsiębiorstwa? Jeśli chcesz się szkolić i posiąść znaczną wiedzę w różnorakim zakresie, nie musisz nawet wychodzić z biura, czy domu. Wystarczy, że będziesz częstym gościem strony Microsoftu, która oferuje bezpłatne szkolenia On-line, które są prowadzone przez najlepszych ekspertów z branży.

Microsoft oferuje warsztaty on-line, w których możesz swobodnie uczestniczyć i uczyć się od najlepszych. Co więcej, możesz też zadawać pytania ekspertom, prowadzącym dane szkolenie i dyskutować z nimi o trapiących Cię kwestiach.

Jak się podłączyć ?

Aby bezproblemowo uczestniczyć w szkoleniach, należy się zarejestrować na stronie Microsoftu. Naturalnie musimy podać swoje dane, które są niezbędne do wzięcia udziału w takim e-szkoleniu. Wybieramy interesującą nas kategorię i zapisujemy się. Dzięki naszej poczcie, mamy ułatwiony dostęp do warsztatów, zapisujemy się na konkretne szkolenie, a nasz e-mail powiadamia nas o rozpoczęciu dzień wcześniej.

Kiedy ?

Już od września 2011 roku, Microsoft zaprasza do swoich szkoleń, zawsze o godzinie 11 i zawsze w środy. Nie jest jednak jasno określone, która środa w miesiącu to będzie – najlepiej więc zaglądać czasami na stronę i sprawdzać, czy widnieje na niej zapowiedź jakiegoś szkolenia. Każdorazowo znajduje się tam satysfakcjonujący opis tematu i zakresu, jaki będzie poruszony danego dnia. Jeśli nie możesz uczestniczyć w warsztatach danego dnia bądź po prostu nie masz na to ochoty, możesz wrócić na stronę kiedy indziej i skorzystać z opcji archiwum – znajdziesz tam e-szkolenia z całego okresu od wspomnianego września 2011, aż do teraz.

Sposób jest prosty i przyjemny. Dużo oszczędzasz i nie musisz wychodzić z biura, a nawet z łóżka, bo przecież podłączyć można się leżąc z laptopem w pościeli. Co najważniejsze, możesz dużo zyskać, ucząc się od największych ekspertów w danym temacie. Oglądanie ich na żywo jest nie niezbędnym elementem pochłonięcia od nich, niezbędnej za to wiedzy, która podobnie jak cały proces wirtualnych warsztatów, ułatwi ci życie i pomoże w pracy.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie:
http://www.microsoft.com/pl-pl/smb/warsztaty-online.aspx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Informacje biznesowe
CyberChimps