Elastyczna poczta elektroniczna w firmie

Przed erą tak rozpowszechnionej komputeryzacji, z jaką mamy do czynienia w tym momencie, wszyscy przedsiębiorcy pocztę kojarzyli tylko ze znaczkami, na których widniało godło czy też zabytkowego obrazy z polskich miast. Obecnie wszystko dzieje się bardzo szybko, nie zdążamy nawet się zastanowić, a już jesteśmy świadkami jakiegoś nowego rozwiązania. Dziś poczta już niemal na równi kojarzy się z listonoszem i z wiadomością mailową, którą wysyłamy za pośrednictwem internetu. Zarówno bez tej pierwszej, jak i drugiej osoby, prowadzące firmę nie wyobrażają sobie życia.

 

Dobra poczta elektroniczna musi być wielofunkcyjna, spełniać nasze najskrytsze zachcianki i taka jest właśnie oferta dobrze nam wszystkim znanego Microsoftu, który od lat troszczy się o jak najsprawniejsze funkcjonowanie firm. Usługi Online od ekipy Billa Gatesa to serwer pocztowy, z którego powinien być zadowolony każdy biznesmen, każdy szef, każdy jego asystent, każda sekretarka, każdy zarządca strefy IT w danej firmie.

Dlaczego?

 

Głównie dlatego, że słowo „elastyczny” pasuje tutaj jak ulał. Z naszej poczty możemy korzystać swobodnie praktycznie z każdego miejsca na ziemi, jeśli tylko mamy tam dostęp do internetu. Niezależnie czy jesteśmy na Maroko, na wyjeździe integracyjnym w Zakopanem czy spotkaniu biznesowym w Nowym Jorku. W dodatku niekoniecznie musimy mieć tam ze sobą przenośnego laptopa, ponieważ w pełni sprawnie posłużymy się naszą usługą pocztową za pośrednictwem wszelkich urządzeń mobilnych.

 

Dzięki specjalnej usłudze  Office Communications Online będziemy zawsze wiedzieć kto jest dostępny w danym momencie i z kim możemy się ekspresowo skontaktować, co w przypadku firmowych firm jest dosyć częste, kiedy wyskoczy nam nagła, dość gorączkowa sprawa. Dobra skrzynka pocztowa, to taka która pomieści możliwe najwięcej listów, które przyniesie nam listonosz, w czasie kiedy nie zastanie nas w domu, a przy tym będzie się dobrze prezentowała wizualnie przed sąsiadami. Tak samo jest i z naszą wirtualną pocztą. Ta powinna być jeszcze bardziej pojemna i posiadać funkcjonalne narzędzia, takiej jak chociażby dodatkowe foldery i podfoldery. Dzięki usługom Microsoftu możemy też być o wiele bardziej spokojniejsi o bezpieczeństwo i poufność naszych dokumentów, które są chronione poprzez szyfry i specjalne certyfikaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Informacje biznesowe
CyberChimps