Najlepsze centra handlowe w Polsce

Sektor handlu i usług zatrudniają ponad połowę aktywnych zawodowo Polaków. Usługi generują ponad 60% Produktu Krajowego Brutto. Centra handlowe to istne raje dla handlowców i usługodawców. Dziś stanowią także ośrodki życia kulturalnego.000-454
Utrzymanie wysokiego poziomu jakości wiąże się bowiem z przyciąganiem klienteli – to działa równie skutecznie jak wyprzedaże. No i wizerunek znacznie się polepsza. Ogólnopolskie badanie Programu Jakości Obsługi stworzyło ranking top 10, czyli dziesięciu najlepszych galerii handlowych w Polsce.

W głosowaniu wzięli udział klienci centrów handlowych w liczbie 20 tysięcy. Wśród najlepszych znalazła się warszawska Arkadia, poznański Stary Browar, wrocławska Magnolia, lubelka Galeria Olimp, Galeria Krakowska, łódzka Manufaktura. Na śląsku najwięcej punktów zdobyła katowicka Silesia City Center, natomiast na pomorzu wygrała Galeria Bałtycka w Gdańsku oraz Centrum Galaxy w Szczecinie. Na Kujawach najbardziej zadowoleni z usług będziemy w Focus Mall w Bydgoszczy.

Głównymi zaletami centrów handlowych są duży wybór sklepów i szeroki asortyment jaki oferują markowi producenci. Przedziały cenowe są bardzo rozpięte, więc każdy klient, i ten z chudym portfelem, i ten ze złotą kartą kredytową, znajdą odpowiedni dla siebie produkt. Dla dobrego prosperowanie galerii ważny jest także łatwy dojazd komunikacją miejską oraz parkingi dla samochodów.

Program Jakości Obsługi to badanie poziomu obsługi wykonywane regularnie. Jego celem jest pozyskiwanie informacje na temat satysfakcji klientów w całym kraju. Badania są przeprowadzane pod kątem ilości i jakości usług a następnie raportowane.

000-541

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Informacje biznesowe
CyberChimps