tworzenie stron www

Strona internetowa z ang. World Wide Web. To dokument utworzony w którejś z odmian języka HTML i XML lub innych technologii np. flash. Gotowa strona internetowa do innych komputerów idzie z serwera internetowego a po stronie użytkownika interpretowana jest za pomocą przeglądarki.

To ty decydujesz jaka ma być treść na stronie. Jest ona doskonałym sposobem promocji i reklamy. Może ona zawierać wiele podstron, na których będziesz mógł prezentować kolejne szczegóły na temat świadczonych usług czy oferowanych produktów. Dzięki niej można trafić do nowych i utrzymać starych klientów. Wiele ludzi i producentów szuka produktów już tylko przez strony www. Strona tworzona jest na podstawie projektu zleceniodawcy. Jeżeli nie posiada się żadnego pomysłu to na rynku jest mnóstwo firm które oferują odpowiednie szablony, ich kolorystykę, układ i ilość menu. Wtedy taka strona jest tworzona w ciągłej współpracy z klientem.

Wyróżnia się rodzaje stron takie jak najbardziej popularna strona www, tworzona w języku HTML, bez animacji, z możliwością tworzenia dowolnej ilości podstron, galerii, formularzy. Dla handlowców sklep internetowy, to witryna internetowa, która umożliwia sprzedaż bezpośrednio przy pomocy Internetu, posiada galerię z opisem produktów, panel klienta, koszyk, formularz zamówień a system CMS umożliwia zarządzanie treścią, czyli samodzielną aktualizację strony, zmianę tekstów, dodawanie zdjęć do galerii, włączanie i wyłączanie menu, dodawanie nowych podstron itd.

Aby wybrać odpowiedni szablon jeden z najważniejszych kroków w tworzeniu strony. Ważnym elementem jest wybór kolorystyki i typu projektu. Warto się nad nim dokładnie zastanowić i dopasować do charakteru naszej działalności.

Po stworzeniu całej strony www, pozycjonujesz ją w najbardziej popularnych wyszukiwarkach w Polsce, czyli w Google, na Onecie, WP, Interii. Wykorzystując narzędzia w stylu jak subtelny marketing wirusowy i marketing szeptany / Buzz marketing, bądź pewien, że rozpoczniesz wymianę poglądów mające na celu propagowanie produktu reklamowego oraz wywołanie dyskusji o marce na forach, grupach dyskusyjnych i w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Informacje biznesowe
CyberChimps