Witam na blogu!

Witam serdecznie na moim blogu, poświęconym zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Doskonale zdaję sobie sprawę z problemów, jakie może napotkać na urzędniczej drodze niedoświadczony, ale także stary weteran biznesowy.

Na blogu będę opisywać nie tylko teoretyczne aspekty prowadzenia firmy, ale przede wszystkim praktyczne sposoby rozwiązywania problemów. Nie zabraknie instrukcji jak założyć firmę, jak wykorzystać w tym celu nowe technologie i jak usprawnić jej działalność. Ponadto postaram się porównać polski rynek z zagranicznym i przedstawić ułatwienia (a czasami i utrudnienia) jakie można spotkać za naszą granicą. Opiszę problemy, które pojawiły się podczas mojej przygody z prowadzeniem biznesu, byście Wy, drodzy czytelnicy, mogli ich uniknąć. Wskażę na najczęściej popełniane błędy, ale przede wszystkim odpowiem na Wasze pytania. Dlatego w tym miejscu chciałbym zachęcić do komentowania zamieszczanych przeze mnie postów. Oczywiście nikt nie jest nieomylny, dlatego jeżeli zamieszczę nieprawdziwą informację, proszę o zwrócenie na to uwagi.

Prowadzenie działalności to nie tylko problemy urzędowe, ale także z klientami. Jak prowadzić współpracę, by była ona owocna dla dwóch stron i nikt nie poniósł żadnych strat? Myślę, że i w tym temacie będę mógł podzielić się kilkoma cennymi wskazówkami.

Życzę miłej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Informacje biznesowe
CyberChimps